LAPTOPY

– Wymiana układów BGA
– Naprawa układu zasilania
– Wymiana elementów SMD
– Naprawy po zalaniu
– Instalacja oprogramowania
– Wymiany podzespołów

 

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt i magazyn części zamiennych. Gwarantujemy skuteczną oraz szybko przeprowadzoną naprawę notebooka. Po przeprowadzonej naprawie obowiązkowo przeprowadzamy diagnostykę i testy wszystkich komponentów!

KOMPUTERY PC

– Naprawa płyt głównych
– Konfiguracja i instalacja systemu
– Konserwacja sprzętu

 

Kompleksowa konfiguracja i instalacja systemu pomaga pracować komputerowi znacznie lepiej i szybciej. Do naprawy podchodzimy z pełnym doświadczeniem i precyzją, która wymaga znacznej uwagi.

TELEFONY

– Naprawy pogwarancyjne
– Zalania/upadek
– Wymiany digitizerów/lcd,
– Taśmy lcd, głośników, mikrofonów

KARTY GRAFICZNE

– Przekłamania obrazu (artefakty)
– Uszkodzone pamięci  / układ graficzny
– Brak obrazu
– Karta się przegrzewa
Uszkodzenia chipów graficznych są główną przyczyną awarii kart graficznych w komputerach stacjonarnych jak i laptopach. Nasza firma przeprowadza profesjonalny proces technologiczny przy reballingu układów BGA

PRODUKTY APPLE

– Macbooki Pro/Air
– Mac Pro/iMac
– iPad 2,3,4/Air/Mini
– iPhone 4G,4S,5c,5s
Produkty Apple to wyjątkowe urządzenia, do których podchodzimy z odpowiednia precyzją. Zdarzają się uszkodzenia układów graficznych, matryc, digitizerów oraz wyświetlaczy lcd. Do każdej naprawy podchodzimy z należytą starannością i profesjonalizmem zachowując surowe normy jakości.

ODZYSKIWANIE DANYCH

– Pendrive, karty pamięci
– Dyski twarde, HDD/SSD
– Zewnętrzne dyski twarde
Niezależnie czy uszkodziła się elektronika dysku, awaria powstała w skutek przepięcia czy z powodu uszkodzeń mechanicznych. Podejmujemy się odzyskiwania danych nawet w najtrudniejszych przypadkach.